Čtečka s klávesnicí MF+DES - RS485 čtečka s klávesnicí - Mifare/DESfire
RS-485 ČTEČKA s klávesnicí přístupového systému (venkovní). Umožňuje čtení karet Mifare Classic / DESFire / NFC; komunikační rozhraní RS-485 s šifrovaním AES256; dvoubarevná dioda, bzučák; rozměry 116 x 75 x 17mm; podporované...
Kód produktu: 2001-022 EAN: 8595584667104 Výrobce: NODER
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ modulu | bezdotyková čtečka s klávesnicí |
| Rozhraní | komunikační rozhraní RS485 |
| Autorizace | karta / přívěšek |
| Karta | Mifare Classic / DESFire 13,56 MHz |
| Napájení | 10 - 15 V DC |
| Proudový odběr | max. 130 mA |
| Optická signalizace | dvoubarevná dioda |
| Audio signalizace | ano, bzučák |
| Max. délka přívodního kabelu | max. 1000 m od řídící jednotky (kromě napájení) |
| Způsob montáže | na povrch |
| Provedení | plast |
| Barva | černá |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment














