DM50 - BUS, PIR, dosah 12 m
Duální infrapasivní detektor s plně digitálním zpracováním signálu, shodné parametry jako detektor DG55. Detektor se připojuje přímo na sběrnici BUS a komunikuje obousměrně s ústřednou DIGIPLEX EVO.Typ detektorudigitální na BUS...
Kód produktu: 0702-193 EAN: 8595584601900 Výrobce: PARADOX
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ detektoru | digitální na BUS sběrnici |
| Senzor | duální |
| Adresace detektoru v systému | jedinečné číslo SN |
| Nastavení detektoru | software BabyWare z PC |
| Nastavení detektoru | klávesnice - instalační programování |
| Napájení | 11 - 16 V= |
| Proudový odběr | min. 13 mA, max. 24 mA |
| Odolnost na elektr. pole | 10 V/m |
| Montážní výška | 2 - 2,7 m |
| Dosah | 12 m, 110° standardní čočka WA1 |
| Poplachový výstup | po BUS sběrnici |
| Tamper výstup | po BUS sběrnici /podle nastavení/ |
| Detekční rychlost | 0,2 až 3,5 m/s |
| Optická indikace | červená LED dioda |
| Barva krytu | bílá |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















