DZS-12VAC - el. otvírač střídavý s monitorováním stavu (56B10 + protiplech 62)
Elektromechanický zámek, který propouští přes horní západku běžného zámku a montuje se do zárubní dveří. Po přivedení napětí odemčeno. Signalizace stavu dveří pomocí západky dveří - NO/NC kontakt. Součástí dodávky je...
Kód produktu: 1001-026 EAN: 8595584613484 Výrobce: VAR-TEC
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ | elektromechanický zámek s monitorováním stavu dveří |
| Napájení | 6 - 14 V AC/DC |
| Proudový odběr | při 6/12/14 V AC (0,5/1/1,2 A) |
| Proudový odběr | při 6/12/14 V DC (0,7/1,4/1,6 A) |
| Výstupní kontakt | NO/NC, max.zatížení |
| Max.zatížení výstupního kontaktu | 25 V DC, 0,5 A |
| Čelní panel | součást dodávky |
| Montážní otvor | š 16,5 x v 73 x h 28 mm |
| Proudový odběr | při 6/12/14 V DC (0,7/1,4/1,6 A) |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















