EDR20-P - tísňové tlačítko otevření dveří
Zelené tísňové tlačítkovo pro nouzové otevření dveří. Aktivační sklíčko je chráněno krycím odklápěcím plastem. Pro aktivaci je nutné promáčknout sklíčko, opětovné zprovoznění je umožněno pomocí resetovacího...
Kód produktu: 2311-053 EAN: 8595584663434 Výrobce: VAR-TEC
- Popis
- Dotaz k produktu
| Provedení tlačítka | plast |
| Paměť poplachů | ano |
| Reset do klidového stavu | ano, pomocí resetovacího klíče |
| Nedestruktivní otestování | ano |
| Poplachový výstup | 3x relé NO/COM/NC |
| Max. zatížení poplachového kontaktu | 125V DC = 3 A |
| Barva krytu | bílá |
| Napájení | 12 - 24V DC |
| Min. proudový odběr | 10mA při 12V, 11mA při 24V |
| Proudový odběr při aktivaci | 50mA při 12V, 64mA při 24V |
| Montáž | povrchová i zápustná(na K68) |
| Optická/akustická signalizace | ano |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















