EE12 Ethernet řídící jednotka - ŘJ pro 10 čteček
EE12 Ethernet KONTROLÉR přístupového systému. Podporuje 12 čteček (10 jednokřídlých dveří nebo 6 dvoukřídlých dveří); 20 nastavitelných vstupů; 16 výstupů NO/NC 24VDC/3A relé;
1 024 000 karet a 2 048 000 událostí v paměti...
Kód produktu: 2001-018 EAN: 8595584667081 Výrobce: NODER
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ modulu | řídící jednotka přístupu pro 10 čteček |
| Napájení | 12 V DC |
| Proudový odběr | max. 350 mA |
| Připojení externích zařízení | 10 čteček pro jednostranné ovládání 10 dveří |
| Připojení externích zařízení | nebo dvoustranné ovládání 5 dveří |
| Připojení externích zařízení | čtečky připojeny přes RS485 |
| Výstupy | 16 výstupů relé NO/NC 24 V DC/3 A |
| Vstupy | 20 nastavitelných vstupů |
| Paměť | 1024000 karet a 2048000 událostí v paměti řídící jednotky |
| Vlastnosti | je vyžadována licence Axxon Intellect ACS Noder EE12 |
| Provedení | deska plošného spoje |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment














