ENVR2-PLUS-8P4-EU - Edge Appliance 8P, 4 TB, 8 ch, 1U
Edge-appliance ENVR2 Plus s 8 PoE porty a 4 TB interního disku. NVIDIA Jetson Xavier NX pro lokální AI analýzu, embedded hardened OS a jednoduché nasazení v provozech s omezeným prostorem.Typ zařízeníApplianceŘadaENVR2 PLUSPočet...
Kód produktu: 2501-688 EAN: 700880370292 Výrobce: Avigilon
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ zařízení | Appliance |
| Řada | ENVR2 PLUS |
| Počet kanálů | 8 |
| Maximální rozlišení | 61 Mpix |
| Počet portů pro HDD | 1× 3,5” SATA bay |
| Maximální kapacita uložiště | 4 TB |
| Video výstup | – |
| Ethernet | 2× 1 GbE + 8× PoE+ (125 W) |
| Vzdálený přístup | ACC / Cloud |
| Napájení | 100–240 VAC, 230 W externí PSU |
| Operační systém | Linux |
| CPU | NVIDIA Jetson SOM (CPU+GPU) |
| Paměť | 8 GB LPDDR4x |
| Grafická karta | NVIDIA Jetson Xavier |
| Provedení | 1U |
| Podpora RAID | - |
| Rozměry | 254,5×195×44,45 mm |
| Váha | 1,81 kg |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment

















