EWE4 Ethernet řídící jednotka - ŘJ pro 4 čtečky
EWE4 Ethernet KONTROLÉR přístupového systému. Podporuje 4 čtečky (4 jednokřídlé dveře nebo 2 dvoukřídlé dveře); 16 nastavitelných vstupů; 6 výstupů NO/NC 24VDC/3A relé; 1 024 000 karet a 2 048 000 událostí v paměti...
Kód produktu: 2001-017 EAN: 8595584667098 Výrobce: NODER
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ modulu | řídící jednotka přístupu pro 4 čtečky |
| Napájení | 12 V DC |
| Proudový odběr | max. 200 mA |
| Připojení externích zařízení | 4 čtečky pro jednostranné ovládání 4 dveří |
| Připojení externích zařízení | nebo dvoustranné ovládání 2 dveří |
| Připojení externích zařízení | čtečky připojeny přes Wiegand nebo RS485 |
| Výstupy | 6 výstupů relé NO/NC 24 V DC/3 A |
| Vstupy | 16 nastavitelných vstupů |
| Paměť | 1024000 karet a 2048000 událostí v paměti řídící jednotky |
| Vlastnosti | je vyžadována licence Axxon Intellect ACS Noder EWE4 |
| Provedení | deska plošného spoje |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment














