FC52MAS - kódová klávesnice, Matrix leštěný
Autonomní kódová klávesnice v antivandal provedení. Tato klávesnice umožňuje používat kód o délce 2 až 6 číslic. Klávesnice je osazena dvěma relé. Optická signalizace pro zobrazení stavu zadání správného nebo špatného...
Kód produktu: 0104-381 EAN: 8015934007621 Výrobce: FARFISA
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ modulu | Autonomní kódová klávesnice |
| Modularita | Ano |
| Počet modulových pozic | 1 |
| Určeno pro | Systém DUO / samostatné použití |
| Designová řada | Matrix |
| Montáž | Zápustná / povrchová |
| Napájení | 12V AC/DC (zdroje 2220S / PRS210) |
| Proudový odběr | 20 mA v klidu, max. 100 mA |
| Počet uživatelů | 12+12 |
| Signalizace stavu | Optická (2 LED) + akustická |
| Výstup pro dveřní zámek | 2x NO/NC relé |
| Napájení zámku | 13V AC (ze zdroje 2220S/PRS210) |
| Digitální vstupy | 2 (odchodová tlačítka) |
| Další informace | 12 kódů je pro relé 1, dalších 12 kódů pro relé 2. |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















