FOMEI 10x26 DCF KLASIK dalekohled
Řada DCF (lineárních) dalekohledů FOMEI CLASSIC je určená pro široké využití zejména při turistice nebo sportu, případně pro pozorování v lese. Silné zeleno-černé pogumování chrání přístroj proti...
Kód produktu: OY1101 EAN: 8590385711018 Výrobce: FOMEI
- Popis
- Dotaz k produktu
Řada DCF (lineárních) dalekohledů FOMEI KLASIK je určená pro široké využití zejména
při turistice nebo sportu, případně pro pozorování v lese. Silné zeleno-černé pogumování chrání
přístroj proti případnému nárazu.
Model 10x26 KLASIK je typickým zástupcem tzv. kapesního dalekohledu.
Minimální hmotnost i rozměry jej předurčují k uložení v každém batohu, kabelce nebo přihrádce automobilu.
Plnohodnotná skleněná optika zaručuje příjemné zážitky při denním pozorování. Dalekohled je ideální pro turistiku.
Řada KLASIK je vybavena celoskleněnou optikou s hranolem, při jehož výrobě je použito zušlechtěné optické sklo BK7, čočky jsou opatřeny vícenásobnou antireflexní vrstvou (MC - MultiCoated) v temně zeleném provedení. Ovládací prvek centrálního ostření je vyroben tak, aby jej bylo možné obsluhovat i v rukavicích.
Volitelné příslušenství: stativ, stativový adaptér, adaptér na sklo automobilu, AirCell popruh.
Osová rozteč okulárů je 57-72mm.
Součástí balení je:
- pouzdro
- popruh
- čisticí hadřík
Návod na upevnění popruhu naleznete zde.
| Zvětšení | 10 |
| Průměr objektivu | 26mm |
| Zorný úhel | 5,7° |
| Zorné pole v 1000 m | 99m |
| Minimální ostřicí vzdálenost | 5m |
| Relativní světelnost | 6,76 |
| Optický výstup | 2,6mm |
| Sklo hranolu | BK7 |
| Úprava čoček | MC |
| Dioptrická korekce | ± 2dpt |
| Stativový závit | ne |
| Šířka | 11,5cm |
| Délka | 12cm |
| Hmotnost | 0,3kg |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment




















