FR 5000 - IR odrazný detektor do 50m (ev.100m)
IR kouřový odrazný detektor, dosah 8-50m (ev. 100m v případě přídavných odrazných desek 1807-001), 1x řídicí jednotka, napájecí napětí 14-28VDC, odběr nízkoproudový/vysokoproudový režim 12/52mA, automatická nastavení,...
Kód produktu: 0908-324 EAN: 8595584611961 Výrobce: Detectomat
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ | odrazná verze |
| Dosah | 8 - 50 m |
| Dokumentace | Instalační manuál |
| Šířka střežené plochy | 15 m |
| Napájení | 14 - 36 V DC |
| Proudový odběr | 12 - 52 mA |
| Výstup | relé poplach, porucha |
| Barva | šedá |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















