FTN-AM - venkovní, PIR, IR-AM, PET, dosah 2/5 m, záclona
PIR detektor s charakteristikou záclona například před okna nebo dveře. Dva PIR senzory zajišťují pokrytí plochy bez mrtvých zón. IR antimasking hlídá zakrytí senzorů. Detektor je malých rozměrů pro co nejmenší narušení vzhledu...
Kód produktu: 2407-648 EAN: 788924086989 Výrobce: OPTEX
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ detektoru | 2x PIR |
| Prostředí | venkovní |
| Antimasking | ano IR |
| Snímací charakteristika | záclona |
| PET imunita | ano |
| Dosah | 5 m |
| Montážní výška | 0,8 - 1,2 m |
| Pokrytí | 2 nebo 5 m, 5° |
| Pokrytí | lze natáčet +/- 95° |
| Napájení | 9,5 - 18 V= |
| Max. proudový odběr | 20 mA |
| PIR senzor | dualní |
| Poplachový výstup | NC/NO |
| Tamper krytu | ano, NC |
| Antimasking výstup | NC |
| Detekční rychlost | 0,3 - 1,5 m/s |
| Pracovní teplota | -20 až 60°C |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















