GS-133 - detektor hořlavých plynů
Detektor GS-133 slouží k indikaci úniku hořlavých plynů (zemní plyn, metan, propan, butan). Indikuje dvě úrovně koncentrace plynu. Napájení 12 V ss.Typ detektorudetektor plynůČSNEN 60335-1Napájení9,6 - 14,4 V=Proudový odběrklid 100...
Kód produktu: 0100-647 EAN: 8594052530636 Výrobce: JABLOTRON
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ detektoru | detektor plynů |
| ČSN | EN 60335-1 |
| Napájení | 9,6 - 14,4 V= |
| Proudový odběr | klid 100 mA, poplach 150 mA |
| Použití (prostředí) | vnitřní |
| Senzor | vyhodnocovací komůrka |
| Životnost vyhodnocovací komůrky | 5 let |
| Citlivost | Metan - 10 +/- 3% DMV (0.50 % obj. ) |
| Citlivost | Propan - 18 +/- 3% DMV (0,30 % obj.) |
| Citlivost | Iso-butan - 23 +/- 3% DMV (0.30 % obj.) |
| Startovací doba detektoru | 90 sec |
| Poplachový výstup | relé NO/NC, 250V/5A |
| Akustická signalizace poplachu | interní siréna 94 dB / 0,3m |
| Montážní výška | dle požadované detekce |
| Optická indikace | zelená/červená LED dioda |
| Provedení | plast |
| Barva krytu | bílá |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















