GS-4210-24PL4C - switch 24x 10/100/1000T PoE + 4x Gigabit TP/SFP Combo
Výkonný 28 portový gigabitový PoE switch 10/100/1000 Mbps, PoE na 24 portech až do 650W, pro napájení zařízení dle normy IEEE 802.3af a 3at. Management L2/L4. 4 porty 100/1000 Mbps pro připojení na páteřní sítě sdílené s 4 SFP...
Kód produktu: 2304-140 EAN: 4711605280617 Výrobce: Planet
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ zařízení | PoE switch |
| Popis portů | 24 x PoE 10/100/1000 Mbps + 4 x combo 1000 Mbps |
| Počet portů celkem | 28 |
| Počet LAN portů | 28 |
| Počet combo portů | 4 |
| Max. přenosová rychlost - metalika | 1 Gbps |
| Počet PoE portů | 24 |
| Typ PoE | 15,4 W (IEEE802.3af) PoE |
| Typ PoE | 30 W (IEEE802.3at) PoE+ |
| Celkový výkon PoE výstupu | 650 W |
| Optická páteř | ano |
| Počet SFP portů | 4 |
| Max. přenosová rychlost - SFP | 1 Gbps |
| Kapacita paměti | přepínací 56 Gbps |
| Podpora IPv6 | ano |
| Vrstva OSI | L2 / L4 |
| Management | ano |
| Cloud Management | ano |
| Průmyslové provedení | ne |
| Chlazení | aktivní, 3 ventilátory |
| Napájení | 100–240 VAC, 50/60 Hz |
| Způsob montáže | police/rack 1U |
| Provedení | kovový kryt |
| Barva | modrá |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















