GSM anténa směrová - zakončení kabelu - SMA-m
Směrová anténa s 6-ti prvky a ziskem 12 dB. Umožňuje výrazné zlepšení GSM signálu v nepříznivých podmínkách. Směrovost antény lze použít i pro selektivní výběr převaděče od zvoleného operátora.Typ...
Kód produktu: 0911-001 EAN: 8595584613101 Výrobce:
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ antény | směrová |
| Polarizace | vertikální |
| Pracovní frekvence | 900 MHz / 1800 MHz |
| Zisk | 12 dB |
| Typ kabelu | RG58 |
| Impedance | 50 ohm |
| Délka přívodního kabelu | 500 cm |
| Konektor | SMA-m |
| Montážní materiál | ano, součást dodávky |
| Montáž | na sloup, stožár |
| Provedení | kov, plast |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















