GSM PAGER VT21 4G - GSM pager (MMCXf)
GSM pager se zabudovaným GSM modulem je určen pro dálkový přenos poplachové nebo technologické informace prostřednictvím GSM 4G sítě (SMS zpráva nebo prozvonění čísla s tónovým signálem) a dále může sloužit k dálkovému...
Kód produktu: 2408-520 EAN: 8595584662062 Výrobce: GALETA
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ modulu | 4G GSM pager |
| Napájení | 11 - 16 V= |
| Proudový odběr | min. 40 mA, vysílání. 140 mA |
| Proudový odběr | špičkový odběr 1,5 A do 10 s |
| Aktivační vstupy | 6 |
| Tel. čísla na aktivaci vstupu | 24, 4 čísla pro jeden vstup |
| Výstupy | 2 x relé, NO/NC, 2 A / 30 V |
| Ovládání výstupů | pomocí SMS nebo prozvoněním, pulzně nebo zap./vyp. |
| Popis vstupů a výstupů | ano |
| Počet zpráv z tel.komunikátoru | 225, formát 4/2 nebo CID |
| SIM karta | ano, 1, libovolný operátor |
| Automatické zjišťování kreditu | ano, posílání SMS |
| Software pro nastavení modulu | VTGTall_version |
| Programování modulů | software VTGT nebo pomocí SMS |
| Připojení do PC | RS 232 (kabel součástí dodávky) |
| Anténa | samolepící (součást dodávky) |
| Optická signalizace | LED diody síla signálu, stav relé 1,2 |
| Doporučený typ boxu | BOX E, BOX M, BOX S |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















