GSM VT ACCESS - relé - LAN modul
Modul se zabudovaným GSM slouží k dálkovému ovládání výstupů (relé) prozvoněním až z 400 telefonních čísel. Jednotlivým číslům lze přiřadit časové oprávnění ke vstupu. Modul zaznamenává jednotlivé průchody a zapisuje...
Kód produktu: 1610-039 EAN: 8595584634885 Výrobce:
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ modulu | GSM modul |
| Napájení | 11 - 16 V= |
| Proudový odběr | min. 80 mA, |
| Proudový odběr | špičkový odběr 0,8 A do 10 s |
| Aktivační vstupy | 6 |
| Tel. čísla na aktivaci vstupu | 24, 4 čísla pro jeden vstup |
| Výstupy | 2 x relé, NO/NC, 2 A / 30 V |
| Ovládání výstupů | pomocí SMS, pulzně nebo zap./vyp.; prozvoněním až z 204 tel. čísel |
| Popis vstupů a výstupů | ano |
| SIM karta | ano, 1, libovolný operátor |
| Automatické zjišťování kreditu | ano, posílání SMS |
| Software pro nastavení modulu | VT klíč + komfigurátor Wiznet |
| Programování modulů | software VT klíč nebo pomocí SMS |
| Připojení do PC | LAN, IP komunikace |
| Anténa | samolepící (součást dodávky) |
| Konektor | MMCX-F |
| Optická signalizace | LED diody síla signálu, stav relé 1,2 |
| Doporučený typ boxu | BOX E, BOX M, BOX S |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















