HAC-HDBW1500E-S2 - 2,8 mm - 4v1, 5Mpix Starlight, 30m, antivandal
Venkovní antivandal dome HDCVI kamera řady Lite Series s fixním obj. 2,8 mm (úhel 111°). Vysoká citlivost snímače, mechanický IR filtr a smart přísvit 30 m. Rozlišení 5 Mpix, nastavení ve třech osách, krytí IP67 a IK10.Typ...
Kód produktu: 2111-067 EAN: 6939554951398 Výrobce: DAHUA
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ zařízení | HDCVI kamera |
| Provedení | Dome |
| Řada | Lite Series |
| 4 v 1 | ano |
| Snímací prvek | 1/2.7" CMOS |
| Světelná citlivost | 0.005 Lux/F1.6, 30IRE, 0 Lux IR on |
| Noční režim | skutečný režim DEN/NOC - ICR (IR cut filtr) |
| Přísvit | 30 m |
| Typ objektivu | fixní |
| Objektiv | 2,8 mm |
| Úhel záběru (horizontální) | 111° |
| Rozlišení | 5 Mpix |
| Počet obrazových bodů | 2880 x 1620 px |
| Rychlost snímkování | 25 sn/s při 5 Mpix |
| Nastavení | z rekordéru (CoC) |
| Nastavitelné funkce | DWDR, 2D-DNR, AWB, AGC, BLC, HLC |
| Napájení | 12VDC ±30%/max.3,5 W |
| Materiál | kov a plast |
| Antivandal | IK10 |
| Barva | bílá |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















