HAC-HDBW2241F-A-S2 - 2,8 mm - 4v1, 2Mpix Starlight, 30m, Super adapt, WDR, MIC, antivandal
Venkovní antivandal mini dome HDCVI kamera řady Pro s vysokou citlivostí snímače, formáty CVI, TVI, AHD, CVBS. Objektiv 2,8 mm (úhel 109°), mechanický IR filtr, přísvit 30 m, mikrofon. Funkce WDR (130 dB) a 3D/2D-DNR zvyšující kvalitu...
Kód produktu: 2204-044 EAN: 6923172523310 Výrobce: DAHUA
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ zařízení | HDCVI kamera |
| Integrovaný mikrofon | ano |
| Provedení | Dome |
| Řada | Pro Series |
| 4 v 1 | ano |
| Snímací prvek | 1/2.8" CMOS |
| Světelná citlivost | 0.001 Lux/F1.6, 30 IRE, 0 Lux IR on |
| Noční režim | skutečný režim DEN/NOC - ICR (IR cut filtr) |
| Přísvit | 30 m |
| Typ objektivu | fixní |
| Objektiv | 2,8 mm |
| Úhel záběru (horizontální) | 109° |
| Rozlišení | 2 Mpix |
| Počet obrazových bodů | 1920 x 1080 px |
| Rychlost snímkování | 25 sn/s při 2 Mpix |
| Nastavení | z rekordéru (CoC) |
| WDR | 130 dB |
| Nastavitelné funkce | Super adapt, WDR, 3D-DNR, AWB, AGC, BLC, HLC, Privacy Masking, Smart IR, Mirror |
| Audio I/O | integrovaný mikrofon |
| Napájení | 12VDC ±30%/max.2,7 W |
| Materiál | kov |
| Antivandal | IK10 |
| Barva | bílá |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















