HAC-HDW1249X-A-PRO - 2,8 mm - 4v1, 2Mpix AI ISP, WizColor, bílé LED 50m,WDR,integr. mikrofon
Venkovní kamera řady WizColor Series, 50 m bílé LED Smart Light+. Integrovaný mikrofon. Napájení 12 VDC. Provedení kov.Typ zařízeníHDCVI kameraProvedeníDome ballŘadaWizColorSnímací prvek1/2.9" CMOSSvětelná citlivost0.0001 lux@F1.0...
Kód produktu: 2509-026 EAN: 6939554982392 Výrobce: DAHUA
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ zařízení | HDCVI kamera |
| Provedení | Dome ball |
| Řada | WizColor |
| Snímací prvek | 1/2.9" CMOS |
| Světelná citlivost | 0.0001 lux@F1.0 (Color, 30 IRE) 0 lux (Illuminator on) |
| Noční režim | barevný |
| Full-color | ano |
| Přísvit | 50 m |
| Typ objektivu | fixní |
| Objektiv | 2,8 mm |
| Úhel záběru (horizontální) | 101° |
| Rozlišení | 2 Mpix |
| Počet obrazových bodů | 1920 × 1080 px |
| Rychlost snímkování | 15 sn/s při 8 Mpix |
| WDR | 130 dB |
| Audio I/O | integrovaný mikrofon |
| Integrovaný mikrofon | ano |
| Napájení | 12 VDC (±30%),Max 5.6 W (12 VDC, LED on) |
| Materiál | kov a plast |
| Barva | bílá |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















