HAC-HDW1809T-A-LED - 2,8 mm - 4v1, 8Mpix Full color, bílé LED 40m, WDR, MIC, Super adapt
Venkovní kamera řady Lite Series s technologií barevného nočního režimu Full color doplněná o bílé LED 40 m pro rozšířené možnosti instalace. Integrovaný mikrofon. Fixní objektiv 2,8 mm (úhel 106°). 8 Mpix rozlišení při 15...
Kód produktu: 2311-082 EAN: 6923172534170 Výrobce: DAHUA
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ zařízení | HDCVI kamera |
| Provedení | Dome ball |
| Řada | Lite Series |
| 4 v 1 | ano |
| Snímací prvek | 8 MP CMOS |
| Světelná citlivost | 0.001 lux@F1.0 (Color) 0 lux (Illuminator on) |
| Noční režim | režim DEN/NOC - elektronický |
| Přísvit | bílé LED 40 m |
| Typ objektivu | fixní |
| Objektiv | 2,8 mm |
| Úhel záběru (horizontální) | 106° |
| Integrovaný mikrofon | ano |
| Rozlišení | 8 Mpix |
| Počet obrazových bodů | 3840 x 2160 px |
| Rychlost snímkování | 15 sn/s při 8 Mpix |
| Nastavení | z rekordéru (CoC) |
| WDR | 120 dB |
| Nastavitelné funkce | WDR, DNR, AWB, AGC, BLC, HLC-Pro, Defog, Super Adapt, Illumination Mode, Mirror, Privacy Masking |
| Audio I/O | integrovaný mikrofon |
| Napájení | 12 VDC ±30%/max.6,9 W |
| Materiál | kov |
| Barva | bílá |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















