HAC-HFW1230R-Z-IRE6 - 2,7-12 mm - 4v1, 2Mpix Starlight, 60m, DWDR
Venkovní kompaktní HDCVI kamera série Lite s vysokou citlivostí snímače, formát CVI, TVI, AHD, CVBS - přepnutí PFM820, objektiv 2,7-12 mm (úhel 101,7° až 32,3°), mechanický IR filtr, přísvit 60 m. Rozlišení (1920 x 1080 px),...
Kód produktu: 1911-059 EAN: 8595584648592 Výrobce: DAHUA
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ zařízení | HDCVI kamera |
| Provedení | BULLET |
| 4 v 1 | ano |
| Snímací prvek | 1/2,8" CMOS |
| Minimální osvětlení | 0,005/0 lux při IR zapnuto/F1,8 |
| Noční režim | mechanický IR filtr, Smart IR LED |
| Přísvit | 60 m |
| Typ objektivu | motorický |
| Objektiv | 2,7-12 mm |
| Úhel záběru (horizontální) | 101,7°-32,3° |
| Rozlišení | 2 Mpix |
| Počet obrazových bodů | 1920 x 1080 px |
| Rychlost snímkování | 25 sn/s při 1080p, 50 sn/s při 720p |
| Nastavení | funkce Control over Coax (CoC) - nastavení OSD menu kamery po koaxiálním kabelu z DVR |
| Nastavitelné funkce | DWDR, 2D-DNR, AWB, AGC, BLC, přepnutí do CVBS |
| Napájení | 12 V=/ 12,1 W při IR zapnuto |
| Materiál | kovový kryt, krytí IP67 |
| Barva | bílá |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















