HAC-HFW1249X-A-PRO - 2,8 mm - 4v1, 2Mpix Smart Dual přísvit, 50 m, MIC, Super Adapt
Venkovní kompaktní HDCVI kamera s vysokou citlivostí, barevný noční režim WizzColor s využitím AI-ISP, výstup CVI, TVI, AHD, CVBS - přepnutí pomocí DIP switch. 2 Mpix, objektiv 2,8 mm (úhel 101°), mikrofon, noční režim v barvě,...
Kód produktu: 2509-063 EAN: 6939554982996 Výrobce: DAHUA
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ zařízení | HDCVI kamera |
| Provedení | Bullet |
| Řada | WizColor |
| Snímací prvek | 1/2.9" CMOS |
| Světelná citlivost | 0.0001 lux@F1.0 (Color, 30 IRE) 0 lux (Illuminator on) |
| Noční režim | barevný |
| Full-color | ano |
| Přísvit | 50 m |
| Typ objektivu | fixní |
| Objektiv | 2,8 mm |
| Úhel záběru (horizontální) | 101° |
| Rozlišení | 2 Mpix |
| Počet obrazových bodů | 1920 × 1080 px |
| WDR | 130 dB |
| Integrovaný mikrofon | ano |
| Napájení | 12 VDC (±30%),Max 5.6 W (12 VDC, LED on) |
| Materiál | kov a plast |
| Barva | bílá |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















