HAC-HFW1500R-Z-IRE6-A-S2 - 2,7-12 mm - 4v1, 5Mpix Starlight, 60m, MIC
Venkovní kompaktní HDCVI kamera řady Lite s vysokou citlivostí snímače a integrovaným mikrofonem, 5 Mpix rozlišení v poměru 16:9. Výstup ve formátů CVI, TVI, AHD, CVBS. Motorický objektiv 2,7 až 12 mm (úhel 107° - 34°), mechanický...
Kód produktu: 2204-032 EAN: 6939554948855 Výrobce: DAHUA
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ zařízení | HDCVI kamera |
| Integrovaný mikrofon | ano |
| Provedení | Bullet |
| Řada | Lite Series |
| 4 v 1 | ano |
| Snímací prvek | 1/2.7" CMOS |
| Světelná citlivost | 0.005 Lux/F1.6, 30IRE, 0 Lux IR on |
| Noční režim | skutečný režim DEN/NOC - ICR (IR cut filtr) |
| Přísvit | 60 m |
| Typ objektivu | motorický |
| Objektiv | 2,7–12 mm |
| Úhel záběru (horizontální) | 107°-34° |
| Rozlišení | 5 Mpix |
| Počet obrazových bodů | 2880 x 1620 px |
| Rychlost snímkování | 25 sn/s při 5 Mpix |
| Nastavení | z rekordéru (CoC) |
| Nastavitelné funkce | DWDR, 2D-DNR, AWB, AGC, BLC, HLC, Privacy Masking, Smart IR, Mirror |
| Audio I/O | integrovaný mikrofon |
| Napájení | 12VDC ±30%/max.9,8 W |
| Materiál | kov |
| Barva | bílá |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















