HAC-HFW2802TU-Z-A-S2 - 2,7-13,5 mm - 4v1, 8Mpix Starlight, 80m, WDR, MIC
Venkovní kompaktní HDCVI řady Pro s vysokou citlivostí, mikrofon, formáty CVI, TVI, AHD, CVBS přepnutí DIP switch. Objektiv 2,7 až 13,5 mm (úhel 112° - 46°), mechanický IR filtr, přísvit 80 m. Digitální 4x zoom, WDR (120 dB) a...
Kód produktu: 2509-057 EAN: 6923172581167 Výrobce: DAHUA
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ zařízení | HDCVI kamera |
| Provedení | Bullet |
| Řada | Pro Series |
| Snímací prvek | 1/1.8" CMOS |
| Světelná citlivost | 0.001 lux@F1.5 (Color, 30 IRE) 0.0001 lux@F1.5 (B/W, 30 IRE) 0 lux (Illuminator on) |
| Noční režim | v nočním režimu používá kamera neviditelný IR přísvit, který neruší okolí a zobrazuje černobílý obraz, při inteligentní detekci člověka nebo vozidla kamera aktivuje viditelné bílé LED světlo a změní režim obrazu na barevný pro získání reálných informací o narušení perimetru, tento režim je řízen pouze z připojeného XVR zařízení, jehož firmware musí být V4.001.0000004.1.R.220323 nebo novější |
| Starlight | ano |
| Přísvit | 80 m |
| Typ objektivu | motorický |
| Objektiv | 2,7–13,5 mm |
| Úhel záběru (horizontální) | 113°–47° |
| Optický zoom | 4x |
| Rozlišení | 8 Mpix |
| Počet obrazových bodů | 3840 × 2160 px |
| Rychlost snímkování | 15 sn/s při 8 Mpix |
| WDR | 120 dB |
| Audio I/O | integrovaný mikrofon |
| Integrovaný mikrofon | ano |
| Napájení | 12 VDC ± 30% (doporučení použít napájecí adaptér pro jednu kameru),Max 10.9 W (12 VDC, IR zapnuto) |
| Materiál | kov |
| Barva | bílá |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















