HAC-T2A21-U - 2,8 mm - 4v1, 2Mpix, 30m, DWDR
Venkovní dome HDCVI kamera ze série Cooper, výstup ve formátech CVI, TVI, AHD, CVBS, fixní objektiv 2,8 mm (úhel 100°), mechanický IR filtr, 0,02/0 lux při IR a přísvit do 30 m. Full HD rozlišení (1920 x 1080 px), nastavení OSD menu...
Kód produktu: 2502-002 EAN: 6923172588494 Výrobce: DAHUA
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ zařízení | HDCVI kamera |
| Provedení | Dome ball |
| 4 v 1 | ano |
| Snímací prvek | CMOS |
| Světelná citlivost | 0.02Lux/F2.0, 30IRE, 0Lux IR on |
| Noční režim | skutečný režim DEN/NOC - ICR (IR cut filtr) |
| Přísvit | 30 m |
| Typ objektivu | fixní |
| Objektiv | 2,8 mm |
| Úhel záběru (horizontální) | 100° |
| Rozlišení | 2 Mpix |
| Počet obrazových bodů | 1920 x 1080 px |
| Rychlost snímkování | 25 sn/s při 2 Mpix |
| Nastavení | z rekordéru (CoC) |
| Nastavitelné funkce | DWDR, 2D-DNR, AWB, AGC, BLC, HLC, Smart IR LED |
| Napájení | 12VDC ±30%/max.2,7 W |
| Materiál | kov |
| Barva | bílá |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















