Hlavice kamerová miniaturní Ø 26 mm
Hlavice kamerová miniaturní Ø 26 mm
Technická data
Barevná hlavice:
Typ:
1/3" barevná CMOS
Světelnost:
12 V/Lux-s
Objektiv:
f = 2,30 mm, F = 2,50
Zdroj světla:
12 bílých LED diod
Ochrana:
vodotěsná dle IP 68 do 3...
Kód produktu: 8920 Výrobce: Wöhler Bohemia
- Popis
- Příslušenství (1)
- Dotaz k produktu
Hlavice kamerová miniaturní Ø 26 mm
Technická data
| Barevná hlavice: | |
| Typ: | 1/3" barevná CMOS |
| Světelnost: | 12 V/Lux-s |
| Objektiv: | f = 2,30 mm, F = 2,50 |
| Zdroj světla: | 12 bílých LED diod |
| Ochrana: | vodotěsná dle IP 68 do 3 bar |
| Rozměry: | Ø 26 mm x 38 mm |
| Úhel zobrazení: | 120° |
| Hmotnost: | 60 g |
Rozsah dodávky
- miniaturní hlavice kamery Ø 26 mm
- kožené pouzdro

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment



















