Hlavice kamerová otočná/výkyvná Ø 40 mm
Hlavice kamerová otočná/výkyvná Ø 40 mm
Technická data
Barevná hlavice:
Typ:
1/3" barevná CMOS
Pixel:
768 x 576 (PAL)
Objektiv:
f = 2,30 mm, F = 2,50
Zdroj světla:
12 bílých LED diod
Ochrana:
vodotěsná dle IP...
Kód produktu: 8930 Výrobce: Wöhler Bohemia
- Popis
- Příslušenství (1)
- Dotaz k produktu
Hlavice kamerová otočná/výkyvná Ø 40 mm
Technická data
| Barevná hlavice: | |
| Typ: | 1/3" barevná CMOS |
| Pixel: | 768 x 576 (PAL) |
| Objektiv: | f = 2,30 mm, F = 2,50 |
| Zdroj světla: | 12 bílých LED diod |
| Ochrana: | vodotěsná dle IP 67 |
| Rozměry: | Ø 40 mm x 60 mm |
| Úhel zobrazení: | 115° |
| Pohyb otočný / výkyvný: | 360°/180° |
| Hmotnost: | 110 g |
Rozsah dodávky
- miniaturní hlavice kamery Ø 40 mm
- kožené pouzdro

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















