HY-FT121LD-TD1F4 - termo detektor požáru s IP kamerou, audio vizuální siréna, MIC
Detektor požáru v hybridním provedení s termo snímačem a vizuální IP kamerou v jednom. Inteligentní analýza dokáže spolehlivě detekovat požár o velikosti 10 x 10 cm ve vzdálenosti až 10 m. Kamera je současně vybavena mikrofonem a...
Kód produktu: 2211-100 EAN: 6923172548511 Výrobce: DAHUA
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ zařízení | IP kamera |
| Provedení | Termokamera |
| Snímací prvek | 120 × 90 px Vanadium Oxide Uncooled Focal Plane Detector, rozsah 8µm–14µm |
| Světelná citlivost | < 60mK@f/1.0 |
| Řada | Flame Detection |
| Typ objektivu | fixní |
| Objektiv | 1,2 mm |
| Úhel záběru (horizontální) | Horizontal: 90° Vertical: 67.5° |
| Provedení | Dome ball |
| Snímací prvek | 1/2.7'' 2Megapixel progressive scan CMOS |
| Světelná citlivost | Color: 0.05 lux B/W: 0.005 lux 0 lux (IR on) |
| Přísvit | 15 m |
| Noční režim | skutečný režim DEN/NOC - ICR (mechanický filtr infračerveného světla) |
| Typ objektivu | fixní |
| Objektiv | 4 mm |
| Úhel záběru (horizontální) | Horizontal: 86° Vertical: 46° |
| Rozlišení | 2 Mpix |
| Počet obrazových bodů | 1920 x 1080 px |
| Rychlost snímkování | 25 sn/s při 2 Mpix |
| Typ komprese dat | H.265 |
| Typ komprese dat | H.264 |
| Nastavení | Software Smart PSS, DSS Express, DSS Pro, mobilní aplikace DMSS a IMOU Life, webové prohlížeče |
| Inteligentní videoanalýza | detekce požáru o velikosti 10 x 10 cm až na 10 m, nastavitelná citlivost |
| Nastavitelné funkce | DWDR, 2/3D-DNR, P2P, AGC, AWB, BLC, HLC atd. |
| Audio I/O | 1/1 |
| Alarm I/O | 1/1 |
| Ethernet | 1 x RJ45 (10/100 Mbps) |
| Napájení | PoE nebo 12 VDC/4.5 W (12 VDC, LED off), max.: 10.1 W (12 VDC, LED on, heat on) |
| Materiál | kov a plast |
| Barva | bílá |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















