iFP 2000 - záložní zdroj UPS
Záložní zdroj UPS iFP 2000 typu line-interactive. Na čelním panelu přehledný LCD dotykový displej pro cyklické zobrazování informací o UPS (výstupní/vstupní napětí, úroveň zatížení, kapacita baterie, přetížení) a vypínač...
Kód produktu: 2509-134 EAN: 4711498480040 Výrobce: FSP
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ zařízení | záložní zdroj UPS |
| Typ UPS | line-interactive |
| Výkon | 1200 W / 2000 VA |
| Průběh výstupního napětí | modifikovaná sinusovka |
| Prodleva přepnutí | 2-6 ms |
| Akumulátor | 2x 12 V/ 9 Ah |
| Čas nabíjení | 4-6 hodin / 90% jmen. kapacity |
| Čas zálohování při | 300 W - 15 min |
| Vstup | 1x 230 V AC |
| Vstup | kabel, zástčka typ E/F |
| Počet zásuvek | 4 |
| Zásuvky | 2x Schuko, 2x IEC C13 |
| Komunikace | USB |
| Zobrazení stavu | dotykový LCD displej |
| Přepěťová ochrana | ano |
| Chlazení | pasivní |
| Obsah balení | UPS včetně baterie, USB kabel, patch kabel RJ45, uživatelská příručka |
| Barva | černá |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















