IGTP-805AT - průmyslový převodník 1000BASE-X na 10/100/1000BASE-T PoE
Průmyslový injektor a optický převodník 1000BASE-X na 10/100/1000BASE-T PoE, krytí IP 30.Typ zařízenípřevodník optika / LAN + POEPočet portů celkem2Typ portůRJ45 + SFPTyp optických vlákendle SFP moduluOptický konektordle SFP...
Kód produktu: 2407-694 EAN: 4711213686979 Výrobce: Planet
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ zařízení | převodník optika / LAN + POE |
| Počet portů celkem | 2 |
| Typ portů | RJ45 + SFP |
| Typ optických vláken | dle SFP modulu |
| Optický konektor | dle SFP modulu |
| Počet vláken | dle SFP modulu |
| Max. přenosová rychlost - optika | 1 Gbps |
| Maximální délka optického kabelu | dle SFP modulu |
| Optické vlákno | dle SFP modulu |
| Průmyslové provedení | ano |
| Vlnová délka | dle SFP modulu |
| Max. přenosová rychlost - metalika | 1 Gbps |
| Typ PoE | 15,4 W (IEEE802.3af) PoE |
| Typ PoE | 30 W (IEEE802.3at) PoE+ |
| Celkový výkon PoE výstupu | 30 W |
| Napájení | 12 - 48 V DC, 24 V AC |
| Provedení | kovový kryt |
| Krytí | IP30 |
| Barva | černá |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















