INFRA detect - IR bariéra pro přístupové systémy
Jednoduchá IR bariéra, při přerušení paprsku se aktivuje kontakt relé (NO/NC). V zařízení není žádný časovač, relé je aktivní po dobu, kdy je narušen paprsek, po obnovení se vrací do klidu. Lze použít k signalizaci narušení...
Kód produktu: 1503-009 EAN: 8595584630634 Výrobce:
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ detektoru | infračervená závora |
| Počet paprsků | 1 |
| Typ paprsku | infračervený, pulzní |
| Synchronizace | ne |
| Dosah | max. 12 m |
| Nastavení závory | ne |
| Napájení | 11 - 25 V=, 11 - 18 V~ |
| Proudový odběr přijímač/vysílač | max. 25/20 mA |
| Poplachový výstup | NC/NO, 24 V=, 1 A |
| Tamper výstup | ne |
| Optická indikace poplachu | červená LED dioda |
| Barva krytu | černá |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















