Inspekční kamera Wöhler VIS 700 HD - kabelová kamera
Wöhler VIS 700 HD
Wöhler VIS 700 nabízí vše, co profesionál očekává: obraz ve vysokém rozlišení v HD kvalitě, funkce zaostření, která se zaměřuje na vámi určené místo, a praktické ovládání otočné/výkyvné kamerové...
Kód produktu: 7454 Výrobce: Wöhler Bohemia
- Popis
- Dotaz k produktu
Wöhler VIS 700 HD
Wöhler VIS 700 nabízí vše, co profesionál očekává: obraz ve vysokém rozlišení v HD kvalitě, funkce zaostření, která se zaměřuje na vámi určené místo, a praktické ovládání otočné/výkyvné kamerové hlavice pomocí joystiku. Ideální předpoklady pro inspekci odpadního potrubí, spalinového a vzduchového vedení nebo průmyslových zařízení.
Široký rozsah použití inspekční kamery a její výhody
- HD-dotyková obrazovka - výkyvný, otočný a vyjímatelný monitor poskytuje ostré záběry z každého úhlu
- nastavitelný rozsah ostření
- optika otočná o 360° a výkyvná na 180° - ani nejmenší závady nezůstanou skryté
- integrovaný vysílač v kamerové hlavici pro určení polohy s Wöhler L 200 lokátorem
- elektronická vzdálenost a úhel kamerové hlavice se zobrazuje na displeji
- funkce Home pro vyrovnání kamerové hlavice do přímé pozice - zobrazení paralelně k trubce
- barevná kamerová hlavice o Ø 40 mm a délce 60 mm
- elektronické počítadlo metrů se zobrazením na monitoru
- síťově nezávislý provoz díky Lithium-Ionem akumulátoru s provozní dobou až 4 hodiny
- mobilní kompletně vybavená v robustní dvojitém skořepinovém kufru
- rychlé a efektivní vyčištění kamerové tyče díky vyjímatelnému kamerovému navijáku
- HD-kvalita snímků díky digitálnímu senzoru s vysokým rozlišením
- voděodoná otočná/výkyvná barevná kamerová hlavice o Ø 40 mm
- intuitivní ovládání pomocí 7" HD-dotykového displeje a joystiku
- zobrazení délky a úhlu pro orientaci v potrubí
- možnost komentáře: ke snímkům může být přidán popis poškození a k videu jejich komentáře
- živý přenos přes WLAN
Technické údaje
| Monitor: | |
| Rozměry krytu: | 250 x 155 x 54 mm |
| TFT displej: | 7"/16:9 1280 x 800 px |
| Video výstup: | HDMI |
| Hmotnost: | 860 g |
| Napájení: | USB-C 5 V/3 A 3,7 V, 42 Wh Li-Ion |
| Provozní doba: | 4 h (zobrazení stavu akumulátoru na displeji) |
| Provozní teplota: | 0 ... 40 °C |
| Skladovací teplota: | -20 ... 50 °C |
| Wöhler otočná/výkyvná kamerová hlavice Ø 40: | |
| Typ: | 1/2.7" barevná CMOS |
| Zaostřítelná vzdálenost: | 27 mm ... ∞ |
| Osvětlení: | 10 bílá LED |
| Ochrana: | vodotěsná dle IP 67 (30 min až do 1 m hloubky) |
| Rozměry: | Ø 40 x 60 mm |
| Vysílací frekvence lokátoru: | 9,2 kHz |
| Kabel s metrickým značením: | |
| Délka: | 20 m |
| Záznam/ukládání: | |
| Max. velikost SD karty: | 32 GB |
| Technologie: | SD nebo SDHC, třída rychlosti 10 |
| Kapacita záznamu: | cca 3 GB/h |
| Rozlišení záznamu: | 1280 x 720 HD, max. 25 fps |
| Formát záznamu: | AVI (H264) |
| Lokátor přijímač (volitelné): | |
| Zobrazení: | grafické zobrazení pozice kamerové hlavice |
| Výstupní impedance sluchátek: | Typ 32 Ohm |
| Napájení: | 3,7 V Li-Ion akumulátor |
| Provozní teplota: | 0 ... 40 °C |
| Skladovací teplota: | -10 ... 40 °C |
| Hmotnost: | 605 g |
| Rozměry: | 32 x 14 x 7 cm (d x š x v) |
Rozsah dodávky
- Wöhler VIS 700 jednotka monitoru s 7" HD TFT-širokoúhlým barevným monitorem
- včetně propojovací ho kabelu 1,5 m a Lithium-Ionen akumulátoru
- sluneční clona
- lithuim-Ion
- Wöhler HD otočná/výkyvná barevná kamerová hlavice Ø 40, odpojitelná
- SD záznamová karta 32GB
- kamerový kabel 20 m s metrickým značením
- systém popruhů pro zavěšení s odkládací deskou pro monitor
- 3 náhradní umělohmotné sklíčka hlavice kamery
- 1 protiskluzová podložka
- USB-nabijecí adaptér
- umělohmotný kufr

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment



















