IPC-HDBW1230DE-SW - 2,8 mm - 2Mpix, IR přísvit 30m, WiFi 2,4 GHz dosah 80m, antivandal
Venkovní WiFi antivandal dome kamera s fixním objektivem 2,8 mm (úhel 100°) a IR přísvitem 30 m. Rozlišení 2 Mpix. Dosah WiFi je 80 m ve volném prostoru. Slot pro micro SD kartu. Detekce pohybu. Napájení pouze 12 VDC (zdroj je...
Kód produktu: 2205-093 EAN: 6923172539960 Výrobce: DAHUA
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ zařízení | IP kamera |
| Provedení | Dome |
| Řada | Wi-Fi Series |
| Snímací prvek | 1/1.3” 2Megapixel progressive CMOS |
| Světelná citlivost | 0.025 lux@F2.0 (Color,30 IRE) 0.0025 lux@F2.0 (B/W,30 IRE) 0 lux (Illuminator on) |
| Noční režim | skutečný režim DEN/NOC - ICR (IR cut filtr) |
| Přísvit | 30 m |
| Typ objektivu | fixní |
| Objektiv | 2,8 mm |
| Úhel záběru (horizontální) | 100° |
| Rozlišení | 2 Mpix |
| Počet obrazových bodů | 1920 x 1080 px |
| Rychlost snímkování | 25 sn/s při 2 Mpix |
| Typ komprese dat | H.265+ |
| Typ komprese dat | H.265 |
| Typ komprese dat | H.264+ |
| Typ komprese dat | H.264 |
| Typ komprese dat | MJPEG |
| Nastavení | software Smart PSS, DSS Express, DSS Pro, aplikace DMSS a IMOU Life, webové prohlížeče |
| Nastavitelné funkce | DWDR, DNR, P2P, ROI, AGC, AWB, BLC, detekce pohybu, atd. |
| SD karta | Micro SD (max.256 GB) |
| Ethernet | 1 x RJ45 (10/100 Mbps) |
| WiFi | Wi-Fi 2,4 GHz (IEEE802.11b/g/n), 80 m (ve viditelné vzdálenosti) |
| Napájení | 12VDC/2-4,9 W (zdroj součástí balení) |
| Materiál | kovový kryt |
| Antivandal | IK10 |
| Barva | bílá |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















