IPC-HDBW2541R-ZAS-S2 - 2,7-13,5 mm - 5Mpix Starlight, 40m, audio, alarm I/O, MIC, antivandal, SMD+, ochrana perimetru
Venkovní antivandal kamera řady WizSense Series s vysoce citlivým snímačem Starlight. Integrovaný mikrofon. Chytrá detekce pohybu SMD 4.0 a ochrana perimetru s kategorizací objektů člověk/vozidlo. 5 Mpix rozlišení, smart IR přísvit 40...
Kód produktu: 2312-121 EAN: 6923172581761 Výrobce: DAHUA
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ zařízení | IP kamera |
| Provedení | Dome |
| Řada | WizSense Series |
| Snímací prvek | 1/2.7” 5Megapixel progressive scan CMOS |
| Světelná citlivost | 0.007 lux@F1.5 (Color, 30 IRE) 0.0007 lux@F1.5 (B/W, 30 IRE) 0 lux (Illuminator on) |
| Technologie | Artifical Inteligence, Perimeter protection, SMD Plus |
| Noční režim | skutečný režim DEN/NOC - ICR (mechanický filtr infračerveného světla) |
| Integrovaný mikrofon | ano |
| Přísvit | 40 m |
| Typ objektivu | motorický |
| Objektiv | 2,7-13,5 mm |
| Úhel záběru (horizontální) | 113°-31° |
| Rozlišení | 5 Mpix |
| Počet obrazových bodů | 2960 x 1668 px |
| Rychlost snímkování | 20 sn/s při 5 Mpix |
| Typ komprese dat | H.265+ |
| Typ komprese dat | H.265 |
| Typ komprese dat | H.264+ |
| Typ komprese dat | H.264 |
| Typ komprese dat | MJPEG |
| Nastavení | software SmartPSS/Lite, DSS Express, DSS Pro, aplikace DMSS a IMOU Life, webové prohlížeče |
| WDR | 120 dB |
| Inteligentní videoanalýza | chytrá detekce pohybu SMD Plus a ochrana perimetru s kategorizací objektů čověk a vozidlo |
| Nastavitelné funkce | BLC, HLC, WDR, AWB, AGC, DNR, ROI, Smart Illumination, Image Rotation, Mirror, Privacy Masking |
| Audio I/O | integrovaný mikrofon |
| Alarm I/O | 1 channel in: 5 mA 3V–5VDC / 1 channel out: 300 mA 12 VDC |
| SD karta | Micro SD (max.256 GB) |
| Ethernet | 1 x RJ45 (10/100 Mbps) |
| Napájení | PoE nebo 12 VDC/Basic: 2.4 W (12 VDC); 3 W (PoE) Max. (H.265+ max. resolution + max. stream+ WDR + IR intensity + IVS): 6.2 W (12 VDC); 7.4 W (PoE) |
| Typ PoE | 15,4 W (IEEE802.3af) PoE |
| Materiál | kov |
| Antivandal | IK10 |
| Barva | bílá |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















