IPC-HDBW2841E-S-B - 2,8 mm - černá 8Mpix Starlight, 30m, AI, MIC, SMD Plus, antivandal
Venkovní černá antivandal IP kamera řady WizSense s vysoce citlivým snímačem Starlight a umělou inteligencí SMD Plus pro ochranu perimetru detekcí osob a vozidel. 8 Mpix rozlišení, smart IR přísvit 30 m, fixní objektiv 2,8 mm (106°),...
Kód produktu: 2306-076 EAN: 6923172578662 Výrobce: DAHUA
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ zařízení | IP kamera |
| Provedení | Dome |
| Řada | WizSense |
| Snímací prvek | 1/2.7" 8Megapixel Progressive scan CMOS |
| Světelná citlivost | 0.009 lux@F 2.0 (Color, 30 IRE) 0.0009 lux@F2.0 (B/W, 30 IRE) 0 lux (Illuminator on) |
| Integrovaný mikrofon | ano |
| Technologie | Artifical Inteligence, Perimeter protection, SMD Plus |
| Noční režim | skutečný režim DEN/NOC - ICR (mechanický filtr infračerveného světla) |
| Přísvit | 30 m |
| Typ objektivu | fixní |
| Objektiv | 2,8 mm |
| Úhel záběru (horizontální) | 106° |
| Rozlišení | 8 Mpix |
| Počet obrazových bodů | 3840 x 2160 px |
| Rychlost snímkování | 20 sn/s při 8 Mpix |
| Typ komprese dat | H.265+ |
| Typ komprese dat | H.265 |
| Typ komprese dat | H.264+ |
| Typ komprese dat | H.264 |
| Typ komprese dat | MJPEG |
| Nastavení | software Smart PSS, DSS Express, DSS Pro, aplikace DMSS a IMOU Life, webové prohlížeče |
| WDR | 120 dB |
| Inteligentní videoanalýza | AI umělá inteligence, IVS pravidla, ochrana perimetru a detekce pohybu SMD Plus s klasifikací objektů |
| Nastavitelné funkce | AI, IVS, SMD Plus, ROI, WDR, DNR, P2P, AGC, AWB, BLC, HLC, detekce pohybu, atd. |
| Audio I/O | integrovaný mikrofon |
| SD karta | Micro SD (max.256 GB) |
| Ethernet | 1 x RJ45 (10/100 Mbps) |
| Napájení | PoE nebo 12 VDC/Basic: 2.6 W (12 VDC); 3.3 W (PoE) Max. (H.265+ max. resolution + max. stream+ WDR + IR intensity + IVS): 5.4 W (12 VDC); 6.4 W (PoE) |
| Typ PoE | 15,4 W (IEEE802.3af) PoE |
| Materiál | kov |
| Antivandal | IK10 |
| Barva | černá |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















