IPC-HDBW3441R-AS-P - 2,1 mm - 4Mpix Starlight 180°, 15m, AI, EPTZ, SSA, SMD3.0
Venkovní antivandal dome IP kamera řady WizSense s pevným širokoúhlým objektivem 2,1 mm (úhel 180°), mikrofon, Smart IR přísvit 15 m. Ochrana perimetru detekce osob/vozidel SMD 3.0, EPTZ elektronický zoom a sledování cílů...
Kód produktu: 2303-038 EAN: 6923172534286 Výrobce: DAHUA
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ zařízení | IP kamera |
| Provedení | Dome |
| Řada | WizSense |
| Snímací prvek | 1/2.7” 4Megapixel progressive CMOS |
| Světelná citlivost | 0.01 lux@F2.0 (Color, 30 IRE) 0.001 lux@F2.0 (B/W, 30 IRE) 0 lux (Illuminator on) |
| Integrovaný mikrofon | ano |
| Technologie | Artifical Inteligence, Perimeter protection, EPTZ: Enlarge and track the targets of intelligent alarms, SMD 3.0 |
| Noční režim | skutečný režim DEN/NOC - ICR (mechanický filtr infračerveného světla) |
| Přísvit | 15 m |
| Typ objektivu | fixní |
| Objektiv | 2,1 mm |
| Úhel záběru (horizontální) | 180° |
| Rozlišení | 4 Mpix |
| Počet obrazových bodů | 2688 x 1520 px |
| Rychlost snímkování | 25 sn/s při 4 Mpix |
| Typ komprese dat | H.265 AI |
| Typ komprese dat | H.264 AI |
| Typ komprese dat | H.265+ |
| Typ komprese dat | H.265 |
| Typ komprese dat | H.264+ |
| Typ komprese dat | H.264 |
| Typ komprese dat | MJPEG |
| Nastavení | software Smart PSS, DSS Express, DSS Pro, aplikace DMSS a IMOU Life, webové prohlížeče |
| WDR | 120 dB |
| Inteligentní videoanalýza | AI umělá inteligence + IVS pravidla - ochrana perimetru a detekce pohybu SMD 3.0 s klasifikací objektů, EPTZ: elektronický zoom a sledování cílů inteligentních alarmů |
| Nastavitelné funkce | AI, IVS, SMD 3.0, SSA, WDR, EIS, Defog, 3D DNR, P2P, ROI, AGC, AWB, BLC, HLC, detekce pohybu, atd. |
| Audio I/O | integrovaný mikrofon |
| Alarm I/O | 1 channel in: 5 mA 3V–5VDC / 1 channel out: 1,000 mA 30V DC/500mA 50V DC |
| SD karta | Micro SD (max.256 GB) |
| Ethernet | 1 x RJ45 (10/100 Mbps) |
| Napájení | PoE nebo 12 VDC/3.2W (12 V DC); 3.9 W (PoE) Max. (H.265+main stream/IR intensity+IR on): 6.4 W (12V DC); 7.7 W (PoE) |
| Typ PoE | 15,4 W (IEEE802.3af) PoE |
| Materiál | kov |
| Antivandal | IK10 |
| Barva | bílá |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















