IPC-HDBW3541F-AS-S2 - 2,8 mm - 5Mpix Starlight, 30m, AI, SMD 4.0, MIC, poplach, antivandal
Venkovní mini antivandal IP kamera řady WizSense s vysoce citlivým snímačem a umělou inteligencí SMD 4.0 pro ochranu perimetru detekcí osob a vozidel. 5 Mpix rozlišení, smart IR přísvit 30 m, fixní objektiv 2,8 mm (111°), integrovaný...
Kód produktu: 2211-141 EAN: 6923172542816 Výrobce: DAHUA
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ zařízení | IP kamera |
| Provedení | Dome |
| Řada | WizSense |
| Snímací prvek | 1/2.7” 5Megapixel progressive CMOS |
| Světelná citlivost | 0.005 lux@F1.4 (Color, 30 IRE) 0.0005 lux@F1.4 (B/W, 30 IRE) 0 lux (Illuminator on) |
| Integrovaný mikrofon | ano |
| Technologie | Artifical Inteligence, Perimeter protection, AI SSA, SMD 4.0 |
| Noční režim | skutečný režim DEN/NOC - ICR (mechanický filtr infračerveného světla) |
| Přísvit | 30 m |
| Typ objektivu | fixní |
| Objektiv | 2,8 mm |
| Úhel záběru (horizontální) | 111° |
| Rozlišení | 5 Mpix |
| Počet obrazových bodů | 2960 x 1668 px |
| Rychlost snímkování | 20 sn/s při 5 Mpix |
| Typ komprese dat | H.265 AI |
| Typ komprese dat | H.264 AI |
| Typ komprese dat | H.265+ |
| Typ komprese dat | H.265 |
| Typ komprese dat | H.264+ |
| Typ komprese dat | H.264 |
| Typ komprese dat | MJPEG |
| Nastavení | software Smart PSS, DSS Express, DSS Pro, aplikace DMSS a IMOU Life, webové prohlížeče |
| WDR | 120 dB |
| Inteligentní videoanalýza | AI umělá inteligence + IVS pravidla - ochrana perimetru a detekce pohybu SMD 4.0 s klasifikací objektů |
| Nastavitelné funkce | AI, IVS, SMD 4.0, AI SSA, ROI, WDR, Defog, 3D DNR, P2P, ROI, AGC, AWB, BLC, HLC, detekce pohybu, atd. |
| Audio I/O | integrovaný mikrofon |
| Alarm I/O | 1 channel in: 5 mA 3V–5VDC / 1 channel out: 300 mA 12 VDC |
| SD karta | Micro SD (max.256 GB) |
| Ethernet | 1 x RJ45 (10/100 Mbps) |
| Napájení | PoE nebo 12 VDC/3.8 W (12 VDC); 4.6 W (PoE), max. (WDR + IR intensity + Intelligence): 5.9 W (12 VDC); 7.2 W (PoE) |
| Typ PoE | 15,4 W (IEEE802.3af) PoE |
| Materiál | kov |
| Antivandal | IK10 |
| Barva | bílá |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















