IPC-HDBW3549R1-ZAS-PV - 2,7-13,5 mm - 5Mpix Smart Dual 50m IR, 40 m bílé LED, AI, SMD4.0, zastrašení, obousměr. audio
Venkovní antivandal IP dome řady WizSense kombinuje černobílý i barevný noční obraz, aktivní zastrašení audio sirénou, výstražné LED (červená a modrá). Používá v nočním černobílém režimu IR. Při detekci člověka,...
Kód produktu: 2306-239 EAN: 6923172554970 Výrobce: DAHUA
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ zařízení | IP kamera |
| Provedení | Dome |
| Řada | WizSense Series |
| Snímací prvek | 1/2.7” 5Megapixel progressive scan CMOS |
| Světelná citlivost | 0.003 lux@F1.0 (Color, 30 IRE) 0.0003 lux@F1.0 (B/W, 30 IRE) 0 lux (illuminator on) |
| Technologie | Artifical Inteligence, Perimeter protection, SMD4.0, Quick Pick, AI SSA, Siren And Light Active Deterrence |
| Noční režim | v nočním režimu používá kamera neviditelný IR přísvit, který neruší okolí a zobrazuje černobílý obraz, při inteligentní detekci osoby nebo vozidla kamera aktivuje viditelné bílé LED světlo a změní režim obrazu na barevný pro získání reálných informací o narušení perimetru |
| Integrovaný mikrofon | ano |
| Přísvit | 50 m IR LED a 40 m bílé LED |
| Typ objektivu | motorický |
| Objektiv | 2,7-13,5 mm |
| Úhel záběru (horizontální) | 113°-36° |
| Smart Dual Light | ano |
| Rozlišení | 5 Mpix |
| Počet obrazových bodů | 2960 x 1668 px |
| Rychlost snímkování | 20 sn/s při 5 Mpix |
| Typ komprese dat | H.265 AI |
| Typ komprese dat | H.264 AI |
| Typ komprese dat | H.265+ |
| Typ komprese dat | H.265 |
| Typ komprese dat | H.264+ |
| Typ komprese dat | H.264 |
| Typ komprese dat | MJPEG |
| Nastavení | software SmartPSS/Lite, DSS Express, DSS Pro, aplikace DMSS a IMOU Life, webové prohlížeče |
| WDR | 120 dB |
| Inteligentní videoanalýza | Ochrana perimetru se základní klasifikací objektů osoba a vozidlo SMD 4.0, aktivní audio vizuální zastrašování s dvojicí výstražných barevných LED (červená a modrá) |
| Nastavitelné funkce | AI, SMD, IVS, AI SSA, WDR, DNR, EIS, P2P, ROI, AGC, AWB, BLC, HLC, defog, detekce pohybu, atd. |
| Audio I/O | integrovaný duální mikrofon a reproduktor (možnost obousměrné audiokomunikace) |
| Alarm I/O | 1 channels in: wet contact, 5 mA 3V–5 VDC / 1 channel out: wet contact, 300mA 12V DC |
| SD karta | Micro SD (max.256 GB) |
| Ethernet | 1 x RJ45 (10/100 Mbps) |
| Napájení | PoE nebo 12 VDC/Basic: 3.3 W (12 VDC); 4.7 W (PoE) Max. (H.265+main stream/IR intensity+warm light on): 7.7 W (12 VDC); 9 W (PoE) |
| Typ PoE | 15,4 W (IEEE802.3af) PoE |
| Materiál | kov |
| Antivandal | IK10 |
| Barva | bílá |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















