IPC-HDBW3849R1-ZAS-PV-S5 - 2,7-13,5 mm - 8Mpix, 50m IR, 40m bílé LED, WizSense, aktivní zastrašení
Antivandal IP řady WizSense, Smart Dual přísvit, aktivní zastrašení, IVS ochrana perimetru. SMD detekce člověk/vozidlo, poplach na bílé LED. AcuPick auto hledání pohybujících se objektů. AI SSA dynamické přizpůsobení obrazu,...
Kód produktu: 2409-147 EAN: 6923172504142 Výrobce: DAHUA
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ zařízení | IP kamera |
| Provedení | Dome |
| Řada | WizSense |
| Snímací prvek | 1/2.8”8Megapixel progressive CMOS |
| Světelná citlivost | 0.004 lux@F1.0 (Color, 30 IRE) 0.0004 lux@F1.0 (B/W, 30 IRE) 0 lux (illuminator on) |
| Integrovaný mikrofon | ano |
| Technologie | Artifical Inteligence - Perimeter protection, SMD 4.0, AI SSA |
| Noční režim | v nočním režimu používá kamera neviditelný IR přísvit, který neruší okolí a zobrazuje černobílý obraz, při inteligentní detekci osoby kamera aktivuje viditelné bílé LED světlo a změní režim obrazu na barevný pro získání reálných informací o narušení perimetru |
| Přísvit | 50 m IR LED a 40 m bílé LED |
| Typ objektivu | motorický |
| Objektiv | 2,7-13,5 mm |
| Úhel záběru (horizontální) | 108°-34° |
| Smart Dual Light | ano |
| Rozlišení | 8 Mpix |
| Počet obrazových bodů | 3840 x 2160 px |
| Rychlost snímkování | 25 sn/s při 8 Mpix |
| Typ komprese dat | H.265 AI |
| Typ komprese dat | H.264 AI |
| Typ komprese dat | H.265+ |
| Typ komprese dat | H.265 |
| Typ komprese dat | H.264+ |
| Typ komprese dat | H.264 |
| Typ komprese dat | MJPEG |
| Nastavení | software Smart PSS, DSS Express, DSS Pro, aplikace DMSS a IMOU Life, webové prohlížeče |
| WDR | 120 dB |
| Inteligentní videoanalýza | AI umělá inteligence + IVS pravidla - ochrana perimetru a detekce pohybu SMD 4.0 s klasifikací objektů |
| Nastavitelné funkce | AI, SMD 4.0., IVS, SSA, WDR, DNR, P2P, ROI, AGC, AWB, BLC, HLC, defog, detekce pohybu, atd. |
| Audio I/O | integrovaný duální mikrofon a reproduktor (možnost obousměrné audiokomunikace) |
| Alarm I/O | 1/1 |
| SD karta | Micro SD (max.256 GB) |
| Ethernet | 1 x RJ45 (10/100 Mbps) |
| Napájení | PoE nebo 12 VDC/4.4 W (12 VDC); 5.8 W (PoE) Max. (H.265+main stream/IR intensity+warm light on): 7.9 W (12 VDC); 10.1 W (PoE) |
| Typ PoE | 15,4 W (IEEE802.3af) PoE |
| Materiál | kov |
| Antivandal | IK10 |
| Barva | bílá |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















