IPC-HDBW5442R-ASE-S3-B - 2,8 mm - černá, 4Mpix, 50 m, detekce WizMind Series S, Alarm I/O, MIC, ePoE, an
Dome IP řady WizMind S, IVS ochrana perimetru, inteligentní detekce objektů, SMD detekce člověk/vozidlo, AcuPick auto hledání pohybující se objekt. AI SSA dynamické přizpůsobení obrazu, detekce tváří, počítání osob, heatmapa,...
Kód produktu: 2403-042 EAN: 6923172578778 Výrobce: DAHUA
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ zařízení | IP kamera |
| Provedení | Dome |
| Řada | WizMind Series S |
| Snímací prvek | 1/1.8" CMOS |
| Světelná citlivost | 0.0007 lux@F1.6 (Color, 30IRE) 0.0004 lux@F1.6 (B/W, 30IRE) 0 lux (Illuminator on) |
| Technologie | IVS (Perimeter Protection); Smart Object Detection; SMD; AcuPick; AI SSA; Face Detection; People Counting; Heat Map; Video Metadata; Smart Search; Smart Sound Detection |
| Inteligentní videoanalýza | IVS (ochrana perimetru); inteligentní detekce objektů; SMD (detekce člověka a vozidla); AcuPick (automatizované hledání pohybujících se objektů jedním klikem); AI SSA (dynamické přizpůsobení obrazu světelným podmínkám prostředí); detekce obličejů; počítání osob; tepelná mapa; metadata videa; intelig |
| Noční režim | skutečný režim DEN/NOC - ICR (mechanický filtr infračerveného světla) |
| Integrovaný mikrofon | ano |
| Přísvit | 50 m (IR 850 nm) |
| Typ objektivu | fixní |
| Objektiv | 2,8 mm |
| Úhel záběru (horizontální) | 112° |
| Rozlišení | 4 Mpix |
| Počet obrazových bodů | 2688 × 1520 px |
| Rychlost snímkování | Main stream: 2688 × 1520 (1 fps–25/30 fps) /1920 × 1080 (1 fps–50/60 fps) Sub stream: D1@(1–25/30 fps) Third stream: 1080p@(1–25/30 fps) Fourth stream: 720p@(1–25/30 fps) |
| Typ komprese dat | H.265 AI |
| Typ komprese dat | H.264 AI |
| Typ komprese dat | H.265+ |
| Typ komprese dat | H.265 |
| Typ komprese dat | H.264+ |
| Typ komprese dat | H.264 |
| Typ komprese dat | MJPEG |
| Nastavení | mobilní aplikace DMSS, software SmartPSS Lite a DSS, správa DoLynk Care |
| WDR | 140 dB |
| Audio I/O | integrovaný mikrofon |
| Alarm I/O | 1 channel in: wet contact, 5mA 3V–5V DC/1 channel out: wet contact, 300mA 12V DC |
| SD karta | FTP; SFTP; Micro SD card (support max. 512 GB); NAS |
| Ethernet | RJ-45 (10/100 Enhancement Base-T) |
| Napájení | 12 VDC/PoE (802.3af)/ePoE Basic: 4.1 W (12 VDC); 5.2 W (PoE) Max. (H.265 + WDR+ Intelligence on + IR on): 6.8 W (12 VDC); 8.8 W (PoE) |
| Napájení ePoE | ano |
| Materiál | kov a plast |
| Antivandal | IK10 |
| Barva | černá |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















