IPC-HDW1230DT-SAW - 2,8 mm - 2Mpix, 30m IR, Wi-Fi, dosah 120 m, detekce pohybu, SMD detekce osob
IP kamera řady Wi-Fi Series, detekce pohybu, SMD detekce osob, integrovaný mikrofon. Slot pro micro SD kartu. Napájení 12 VDC (není součástí).Typ zařízeníIP kameraProvedeníDome ballŘadaWi-Fi SeriesSnímací prvek1/2.8" CMOSSvětelná...
Kód produktu: 2407-008 EAN: 6923172538581 Výrobce: DAHUA
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ zařízení | IP kamera |
| Provedení | Dome ball |
| Řada | Wi-Fi Series |
| Snímací prvek | 1/2.8" CMOS |
| Světelná citlivost | 0.025 lux@F2.0 (Color,30 IRE) 0.0025 lux@F2.0 (B/W,30 IRE) 0 lux (Illuminator on) |
| Technologie | Motion detection, SMD (human) |
| Inteligentní videoanalýza | Detekce pohybu, SMD detekce osob |
| Noční režim | skutečný režim DEN/NOC - ICR (mechanický filtr infračerveného světla) |
| Integrovaný mikrofon | ano |
| Přísvit | 30 m (IR 850 nm) |
| Typ objektivu | fixní |
| Objektiv | 2.8 mm |
| Úhel záběru (horizontální) | 100° |
| Rozlišení | 2 Mpix |
| Počet obrazových bodů | 1920 × 1080 px |
| Rychlost snímkování | Hlavní stream: 1920 × 1080@(1–25/30 fps) Vedlejší stream: 704 × 576@(1–25 fps) 704 × 480@(1–30 fps) |
| Typ komprese dat | H.265+ |
| Typ komprese dat | H.265 |
| Typ komprese dat | H.264+ |
| Typ komprese dat | H.264 |
| Typ komprese dat | MJPEG |
| Nastavení | mobilní aplikace DMSS, software SmartPSS Lite a DSS, správa DoLynk Care |
| Audio I/O | integrovaný mikrofon |
| SD karta | Micro SD card (podpora max. 256 GB) |
| Ethernet | RJ-45 (10/100 Base-T) |
| WiFi | IEEE802.11b/g/n 2.4–2.4835 GHz |
| Napájení | 12 VDC; Basic: 1.9 W (12 VDC) Max. (H.265 + IR intensity): 4.2 W (12 VDC) |
| Materiál | kov + plast |
| Barva | bílá |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















