IPC-HDW1230DT-STW - 2,8 mm - 2Mpix, IR 30m, WiFi, detekce pohybu a zvuku, obosuměrné audio, 12 VDC
Venkovní kamera řady Wi-Fi Series. WiFi 2,4 GHz, dosah 120 m. Integrovaný mikrofon a reproduktor (možnost obousměrné audiokomunikace). Detekce pohybu a detekce zvuku. 2 Mpix rozlišení, smart IR přísvit 30 m, fixní objektiv 2,8 mm (100°)....
Kód produktu: 2403-031 EAN: 6923172533937 Výrobce: DAHUA
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ zařízení | IP kamera |
| Provedení | Dome ball |
| Řada | Wi-Fi Series |
| Snímací prvek | 1/2.8" 2Megapixel Progressive scan CMOS |
| Světelná citlivost | 0.025 lux@F2.0 (Color, 30 IRE) 0.0025 lux@F2.0 (B/W, 30 IRE) 0 lux (Illuminator on) |
| Technologie | Motion Detection, Audio Detection |
| Noční režim | skutečný režim DEN/NOC - ICR (mechanický filtr infračerveného světla) |
| Integrovaný mikrofon | ano |
| Přísvit | 30 m |
| Typ objektivu | fixní |
| Objektiv | 2,8 mm |
| Úhel záběru (horizontální) | 100° |
| Rozlišení | 2 Mpix |
| Počet obrazových bodů | 1920 x 1080 px |
| Rychlost snímkování | 25 sn/s při 2 Mpix |
| Typ komprese dat | H.265+ |
| Typ komprese dat | H.265 |
| Typ komprese dat | H.264+ |
| Typ komprese dat | H.264 |
| Typ komprese dat | MJPEG |
| Nastavení | software SmartPSS Lite, DSS Express, DSS Pro, aplikace DMSS a IMOU Life, webové prohlížeče |
| Nastavitelné funkce | DWDR, DNR, AGC, AWB, BLC, HLC, Smart Illumination, Image Rotation, Mirror |
| Audio I/O | integrovaný mikrofon a reproduktor (možnost obousměrné audiokomunikace) |
| SD karta | Micro SD (max.256 GB) |
| Ethernet | 1 x RJ45 (10/100 Mbps) |
| WiFi | WiFi 2,4 GHz (dle normy IEEE802.11b/g/n), dosah 120 m |
| Napájení | 12 VDC/Basic: 1.9 W (12 VDC) Max. (H.265+IR intensity): 6.1 W (12 VDC) |
| Materiál | kov a plast |
| Barva | bílá |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















