IPC-HDW2649T-ZS-IL - 2,7-13,5 mm - 6Mpix Starlight, dual 40m IR, 40 m bílé LED, AI, SMD Plus
Venkovní IP kamera řady WizSense s vysoce citlivým snímačem Starlight, AI SMD Plus pro ochranu perimetru detekcí osob/vozů. 8 Mpix rozlišení, smart IR přísvit 40 m, objektiv 2,7-13,5 mm (113°-31°), integrovaný mikrofon a slot pro micro...
Kód produktu: 2509-074 EAN: 6939554902413 Výrobce: DAHUA
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ zařízení | IP kamera |
| Provedení | Dome ball |
| Řada | WizSense Series |
| Snímací prvek | 1/2.7" CMOS |
| Světelná citlivost | 0.007 lux@F1.5 (Color, 30 IRE) 0.0007 lux@F1.5 (B/W, 30 IRE) 0 lux (Illuminator on) |
| Inteligentní funkce | IVS (Perimeter Protection), SMD, Smart Search |
| Noční režim | v nočním režimu používá kamera neviditelný IR přísvit, který neruší okolí a zobrazuje černobílý obraz, při inteligentní detekci osoby nebo vozidla kamera aktivuje viditelné bílé LED světlo a změní režim obrazu na barevný pro získání reálných informací o narušení perimetru, kameru lze samozřejmě nastavit i do běžných režimů, úplně bez přísvitu, pouze noční IR LED nebo pouze bílé LED |
| Smart Dual Light | ano |
| Přísvit | 40 m (IR 850 nm) 40 m (bílé světlo) |
| Typ objektivu | motorický |
| Objektiv | 2,7–13,5 mm |
| Úhel záběru (horizontální) | 114°–32° |
| Rozlišení | 6 Mpix |
| Počet obrazových bodů | 3288 × 1850 px |
| Rychlost snímkování | Hlavní stream: 3288 × 1850@(1–20 fps)/2688 × 1520@(1–25/30 fps) Vedlejší stream: 704 × 576@(1–25 fps)/704 × 480@(1–30 fps) |
| Typ komprese dat | H.265+, H.265, H.264+, H.264, MJPEG |
| WDR | 120 dB |
| Integrovaný mikrofon | Integrovaný mikrofon |
| SD karta | FTP; SFTP; Micro SD karta (podpora max. 256 GB); NAS |
| Ethernet | RJ-45 (10/100 Base-T) |
| Napájení | 12 VDC/PoE,Basic: 2.7 W (12 VDC); 3.3 W (PoE); Max.: 8.4 W (12 VDC); 10.1 W (PoE) (H.265 + intelligence on+ WDR + warm light intensity) |
| Materiál | kov |
| Barva | bílá |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















