IPC-HDW2849T-S-IL - 2,8 mm - 8Mpix Smart Dual přísvit, 30m, AI, SMD Plus, MIC
Venkovní IP řady WizSense vysoká citlivost snímače, dual přísvit, integrovaným mikrofon, AI. Noční režim IR přísvit, který zobrazuje černobílý obraz, při detekci osoby/vozidla aktivuje bílé LED světlo a změní režim obrazu na...
Kód produktu: 2508-150 EAN: 6923172581525 Výrobce: DAHUA
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ zařízení | IP kamera |
| Provedení | Dome ball |
| Řada | WizSense Series |
| Snímací prvek | 1/2.7" CMOS |
| Světelná citlivost | 0.008 lux@F1.6 (Color, 30 IRE); 0.0008 lux@F1.6 (B/W, 30 IRE); 0 lux (Illuminator on) |
| Inteligentní funkce | Smart Search, SMD, IVS (Perimeter Protection) |
| Noční režim | v nočním režimu používá kamera neviditelný IR přísvit, který neruší okolí a zobrazuje černobílý obraz, při inteligentní detekci osoby nebo vozidla kamera aktivuje viditelné bílé LED světlo a změní režim obrazu na barevný pro získání reálných informací o narušení perimetru, kameru lze samozřejmě nastavit i do běžných režimů, úplně bez přísvitu, pouze noční IR LED nebo pouze bílé LED |
| Smart Dual Light | ano |
| Přísvit | 30 m (IR 850 nm) 30 m (bílé světlo) |
| Typ objektivu | fixní |
| Objektiv | 3,6 mm |
| Úhel záběru (horizontální) | 87° |
| Rozlišení | 8 Mpix |
| Počet obrazových bodů | 3840 × 2160 px |
| Rychlost snímkování | Hlavní stream: 3840 × 2160@(1–20 fps)/2688 × 1520@(1–25/30 fps) Vedlejší stream: 704 × 576@(1–25 fps)/704 × 480@(1–30 fps) |
| Typ komprese dat | H.265+, H.265, H.264+, H.264, MJPEG |
| WDR | 120 dB |
| Integrovaný mikrofon | ano |
| SD karta | FTP; SFTP; Micro SD karta (podpora max. 256 GB); NAS |
| Ethernet | RJ-45 (10/100 Base-T) |
| Napájení | 12 VDC; PoE (802.3af),Basic: 2.6 W (12 VDC); 3.3 W (PoE) Max. (H.265+ max. resolution + max. stream+ WDR + warm light intensity + IVS): 5 W (12 VDC); 5.9 W (PoE) |
| Materiál | Inner core: kov Cover: plast |
| Barva | bílá |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















