IPC-HDW2849T-S-LED-PRO - 3,6 mm - 8Mpix, 20m bílé LED, WizSense 2 Series, integrovaný mikrofon
Venkovní kamera řady WizSense 2 Series. Technologie WizColor umožňuje barevné snímání 24/7 a současně je kamera doplněna bílým LED světlem pro rozšířené možnosti instalace do prostor bez externího osvětlení. IVS ochrana...
Kód produktu: 2512-007 EAN: 6939554956461 Výrobce: DAHUA
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ zařízení | IP kamera |
| Provedení | Dome ball |
| Řada | WizSense série |
| Snímací prvek | 1/1.8" CMOS |
| Světelná citlivost | 0.0008 lux@F1.0 |
| Inteligentní funkce | Smart Search, SMD, IVS (Perimeter Protection) |
| Noční režim | umožňuje barevné snímání 24/7 za podmínky dostatečného světla v prostoru, ale současně je kamera doplněna bílým LED světlem pro rozšířené možnosti instalace do prostor s nedostatkem osvětlení |
| Full-color | 20 m (bílé světlo) |
| Typ objektivu | fixní |
| Objektiv | 3,6 mm |
| Úhel záběru (horizontální) | 93° |
| Rozlišení | 8 Mpix |
| Počet obrazových bodů | 3840 × 2160 px |
| Rychlost snímkování | Hlavní stream: 3840 × 2160@(1–20 fps)/2688 × 1520@(1–25/30 fps) Vedlejší stream: 704 × 576@(1–25 fps)/704 × 480@(1–30 fps) |
| Typ komprese dat | H.265+, H.265, H.264+, H.264, MJPEG |
| WDR | 120 dB |
| Audio I/O | integrovaný mikrofon |
| SD karta | FTP; SFTP; Micro SD karta (podpora max. 256 GB); NAS |
| Ethernet | RJ-45 (10/100 Base-T) |
| Napájení | 12 VDC (±30%); PoE (802.3af),Basic: 2.4 W (12 VDC); 3 W (PoE) Max.: 5.6 W (12 VDC); 6.4 W (PoE) (H.265+ inteligence + WDR + intenzita přísvitu) |
| Materiál | kov a plast |
| Barva | bílá |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















