IPC-HDW3649H-AS-PV-PRO-B - 2,8 mm - černá 6Mpix, 30m IR a 30m bílé LED, mikrofon a reproduktor, aktivní za
Venkovní kamera černá řady WizSense 3 Series, Smart Dual přísvit, IVS perimetr, SMD detekce člověk/vozidlo. AcuPick auto hledání pohybujících se objektů. AI SSA dynamické přizpůsobení obrazu, inteligentní hledání. 6 Mpix,...
Kód produktu: 2511-006 EAN: 6939554948350 Výrobce: DAHUA
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ zařízení | IP kamera |
| Provedení | Dome ball |
| Řada | WizSense 3 Series |
| Snímací prvek | 1/1.8" CMOS |
| Světelná citlivost | 0.0005 lux@F1.0 (Color, 30 IRE) 0.0004 lux@F1.0 (B/W, 30 IRE) 0 lux (Illuminator on) |
| Inteligentní videoanalýza | IVS (ochrana perimetru); SMD (detekce člověka a vozidla); AcuPick (automatizované hledání pohybujících se objektů jedním klikem); AI SSA (dynamické přizpůsobení obrazu světelným podmínkám prostředí); inteligentní vyhledávání |
| Noční režim | v nočním režimu používá kamera neviditelný IR přísvit, který neruší okolí a zobrazuje černobílý obraz, při inteligentní detekci osoby nebo vozidla kamera aktivuje viditelné bílé LED světlo a změní režim obrazu na barevný pro získání reálných informací o narušení perimetru, kameru lze samozřejmě nast |
| Integrovaný mikrofon | ano |
| Přísvit | 30 m (IR 850 nm) 30 m (bílé světlo) |
| Typ objektivu | fixní |
| Objektiv | 2,8 mm |
| Úhel záběru (horizontální) | 109° |
| Smart Dual Light | ano |
| Rozlišení | 6 Mpix |
| Počet obrazových bodů | 3200 × 1800 px |
| Rychlost snímkování | Main stream: 3288 × 1850/2688 × 1520@(1 fps–25 fps)/2304 × 1296 @(1 fps–25 fps) Sub stream: 1920 × 1080@(1–25 fps) Third stream: 1920 × 1080@(1–25 fps) |
| Typ komprese dat | H.265 AI |
| Typ komprese dat | H.264 AI |
| Typ komprese dat | H.265+ |
| Typ komprese dat | H.265 |
| Typ komprese dat | H.264+ |
| Typ komprese dat | H.264 |
| Typ komprese dat | MJPEG |
| Nastavení | mobilní aplikace DMSS, software SmartPSS Lite a DSS, správa DoLynk Care |
| WDR | 120 dB |
| Audio I/O | integrovaný duální mikrofon a reproduktor (možnost obousměrné audiokomunikace) |
| Alarm I/O | 1 channel in: wet contact, 5 mA 3–5 VDC/1 channel out: wet contact, 300 mA 12 VDC |
| SD karta | FTP;SFTP; Micro SD card (support max. 256 GB); NAS |
| Ethernet | RJ-45 (10/100 Base-T) |
| Napájení | 12 VDC; PoE Basic: 4.1 W (12 VDC); 6 W (PoE) Max. (H.265+WDR+ warm light+siren and light active deterrence + intelligence on): 8.2 W (12 VDC); 10 W (PoE) |
| Materiál | kov |
| Barva | černá |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















