IPC-HDW3649QM-S-IL-B - 2,8 mm - černá 8Mpix, 30m IR a 30m bílé LED, AcuPick, SMD4.0, MIC
Venkovní IP kamera řady WizSense 3 series a dual smart přísvitem. Detekce AcuPick, SMD 4.0, IVS (Perimeter Protection), AI SSA, Face Detection (Full Image), Smart Search. Nočním režim používá IR přísvit, který zobrazuje černobílý...
Kód produktu: 2508-160 EAN: 6939554925030 Výrobce: DAHUA
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ zařízení | IP kamera |
| Provedení | Dome ball |
| Řada | WizSense 3 Series |
| Snímací prvek | 1/2.7" CMOS |
| Světelná citlivost | 0.005 lux@F1.4 (Color, 30 IRE) 0.0005 lux@F1.4 (B/W, 30 IRE) 0 lux (Illuminator on) |
| Inteligentní funkce | AcuPick, SMD 4.0, IVS (Perimeter Protection), AI SSA, Face Detection (Full Image), Smart Search |
| Noční režim | v nočním režimu používá kamera neviditelný IR přísvit, který neruší okolí a zobrazuje černobílý obraz, při inteligentní detekci osoby nebo vozidla kamera aktivuje viditelné bílé LED světlo a změní režim obrazu na barevný pro získání reálných informací o narušení perimetru, kameru lze samozřejmě nastavit i do běžných režimů, úplně bez přísvitu, pouze noční IR LED nebo pouze bílé LED |
| Smart Dual Light | ano |
| Přísvit | 30 m (IR 850 nm) 30 m (bílé světlo) |
| Typ objektivu | fixní |
| Objektiv | 2,8 mm |
| Úhel záběru (horizontální) | 110° |
| Rozlišení | 6 Mpix |
| Počet obrazových bodů | 3288 × 1850 px |
| Rychlost snímkování | Hlavní stream: 3288 × 1850@(1–25/30 fps) Vedlejší stream: 1920 × 1080@(1–25/30 fps) Třetí stream: 1920 × 1080@(1–25/30 fps) |
| Typ komprese dat | H.265 AI, H.265, H.264 AI, H.264, MJPEG |
| WDR | 120 dB |
| Integrovaný mikrofon | ano |
| SD karta | FTP; SFTP; Micro SD karta (podpora max. 512 GB); NAS |
| Ethernet | RJ-45 (10/100 Base-T) |
| Napájení | 12 VDC/PoE (802.3af),Basic: 3.7 W (12 VDC); 5.3 W (PoE); Max.: 7.4 W (12 VDC); 9.5 W (PoE) (H.265 + WDR + warm light + intelligence on) |
| Materiál | kov |
| Barva | bílá |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















