IPC-HDW3849H-AS-PV-S4 - 2,8 mm - 8Mpix, Dual přísvit 30m, AI, SMD4.0, obousměrné audio, poplach, aktivní zastraš.
Venkovní IP kamera řady WizSense dual přísvit, AI SMD 4.0, aktivní zastrašení, duální mikrofon a repro pro obousměrnou komunikaci. Noční IR přísvit, který zobrazuje černobílý obraz, při inteligentní detekci osoby/vozu aktivuje...
Kód produktu: 2212-042 EAN: 6923172580160 Výrobce: DAHUA
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ zařízení | IP kamera |
| Provedení | Dome ball |
| Řada | WizSense |
| Snímací prvek | 1/2.8”8Megapixel progressive CMOS |
| Světelná citlivost | 0.004 lux@F1.0 (Color, 30 IRE) 0.0004 lux@F1.0 (B/W, 30 IRE) 0 lux (illuminator on) |
| Integrovaný mikrofon | ano |
| Technologie | Artifical Inteligence, Perimeter protection, Smart Dual Illuminators, Siren and Light Active Deterrence, AI SSA, SMD 4.0 |
| Noční režim | v nočním režimu používá kamera neviditelný IR přísvit, který neruší okolí a zobrazuje černobílý obraz, při inteligentní detekci osoby nebo vozidla kamera aktivuje viditelné bílé LED světlo a změní režim obrazu na barevný pro získání reálných informací o narušení perimetru |
| Přísvit | 30 m IR LED a 30 m bílé LED |
| Typ objektivu | fixní |
| Objektiv | 2,8 mm |
| Úhel záběru (horizontální) | 106° |
| Smart Dual Light | ano |
| Rozlišení | 8 Mpix |
| Počet obrazových bodů | 3840 x 2160 px |
| Rychlost snímkování | 25 sn/s při 8 Mpix |
| Typ komprese dat | H.265 AI |
| Typ komprese dat | H.264 AI |
| Typ komprese dat | H.265+ |
| Typ komprese dat | H.265 |
| Typ komprese dat | H.264+ |
| Typ komprese dat | H.264 |
| Typ komprese dat | MJPEG |
| Nastavení | software Smart PSS, DSS Express, DSS Pro, aplikace DMSS a IMOU Life, webové prohlížeče |
| WDR | 120 dB |
| Inteligentní videoanalýza | AI umělá inteligence, IVS pravidla, ochrana perimetru s klasifikací objektů osoba vozidlo SMD 4.0 |
| Nastavitelné funkce | AI, IVS, SMD 4.0, AI SSA, ROI, WDR, Defog, 3D DNR, P2P, ROI, AGC, AWB, BLC, HLC, detekce pohybu, atd. |
| Audio I/O | integrovaný duální mikrofon a audio siréna s možností přehrávání přednastaveného i vlastního oznámení, obousměrná audio komunikace |
| Alarm I/O | 1 channel in: 5 mA 3V–5VDC / 1 channel out: 300 mA 12 VDC |
| SD karta | Micro SD (max.256 GB) |
| Ethernet | 1 x RJ45 (10/100 Mbps) |
| Napájení | PoE nebo 12 VDC/5.2 W (12 VDC); 5.5 W (PoE) Max. (pulling stream+warning light+speaker+warm light on): 9.2W (DC12 V) 10.2 W (POE) |
| Typ PoE | 15,4 W (IEEE802.3af) PoE |
| Materiál | kov |
| Barva | bílá |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















