IPC-HDW3849H-ZAS-PV-B - 2,7-13,5 mm - -S5 černá 8Mpix Smart Dual IR 50m, 40m bílé LED, AI, SMD4.0
Venkovní černá IP řady WizSense s dual přísvitem, SMD 4.0, aktivním zastrašení, integrovaný dual mikrofon s repro pro obousměrné audio. Noční režim IR přísvit, který má černobílý obraz, při detekci osoby/vozidla aktivace...
Kód produktu: 2502-013 EAN: 6939554967696 Výrobce: DAHUA
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ zařízení | IP kamera |
| Provedení | Dome ball |
| Řada | WizSense Series |
| Snímací prvek | 1/2.8” 8Megapixel progressive CMOS |
| Světelná citlivost | 0.004 lux@F1.0 (Color, 30 IRE) 0.0004 lux@F1.0 (B/W, 30 IRE) 0 lux (illuminator on) |
| Technologie | Artifical Inteligence, Perimeter protection, Smart Dual Illuminators, Siren and Light Active Deterrence, AI SSA, SMD 4.0 |
| Noční režim | v nočním režimu používá kamera neviditelný IR přísvit, který neruší okolí a zobrazuje černobílý obraz, při inteligentní detekci osoby nebo vozidla kamera aktivuje viditelné bílé LED světlo a změní režim obrazu na barevný pro získání reálných informací o narušení perimetru, kameru lze samozřejmě nast |
| Integrovaný mikrofon | ano |
| Přísvit | 50 m IR LED a 40 m bílé LED |
| Typ objektivu | motorický |
| Objektiv | 2,7-13,5 mm |
| Úhel záběru (horizontální) | 108°-34° |
| Smart Dual Light | ano |
| Rozlišení | 8 Mpix |
| Počet obrazových bodů | 3840 x 2160 px |
| Rychlost snímkování | 25 sn/s při 8 Mpix |
| Typ komprese dat | H.265 AI |
| Typ komprese dat | H.264 AI |
| Typ komprese dat | H.265+ |
| Typ komprese dat | H.265 |
| Typ komprese dat | H.264+ |
| Typ komprese dat | H.264 |
| Typ komprese dat | MJPEG |
| Nastavení | software SmartPSS/Lite, DSS Express, DSS Pro, aplikace DMSS a IMOU Life, webové prohlížeče |
| WDR | 120 dB |
| Inteligentní videoanalýza | AI umělá inteligence, IVS pravidla, ochrana perimetru s klasifikací objektů osoba a vozidlo SMD 4.0, AI SSA pro dynamické přizpůsobení obrazu světelným podmínkám prostředí, funkce Quick Pick a Smart Search |
| Nastavitelné funkce | AI, IVS, SMD, BLC HLC, WDR, AI SSA, AWB, AGC, DNR, ROI, EIS, Defog, Image Rotation, Mirror, Privacy Masking, Motion Detection |
| Audio I/O | integrovaný duální mikrofon a audio siréna s možností přehrávání přednastaveného i vlastního oznámení, obousměrná audio komunikace |
| Alarm I/O | 1 channel in: 5 mA 3V–5VDC / 1 channel out: 300 mA 12 VDC |
| SD karta | Micro SD (max.256 GB) |
| Ethernet | 1 x RJ45 (10/100 Mbps) |
| Napájení | 4.5 W (12 VDC); 5.8 W (PoE) Max. (H.265+WDR+ warm light+siren and light active deterrence + intelligence on): 10.3 W (12 VDC); 12.1 W (PoE) |
| Typ PoE | 12,1 W (IEEE802.3af) PoE |
| Materiál | kov |
| Barva | černá |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















