IPC-HDW3849H-ZAS-PV-PRO - 2,7-12 mm - 8Mpix WizColor, 50m IR a 50m bílé LED, AI, SMD4.0, aktivní zastrašování
Venkovní IP řady WizSense, dual přísvit, AI SMD 4.0, aktivním zastrašení, integrovaný dual mikrofonem a repro (obousměrná audio komunikace). Nočním režim používá IR přísvit, který zobrazuje černobílý obraz, při detekci...
Kód produktu: 2507-152 EAN: 6937552406834 Výrobce: DAHUA
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ zařízení | IP kamera |
| Provedení | Dome ball |
| Řada | WizSense Series |
| Snímací prvek | 1/1.8" CMOS |
| Světelná citlivost | 0.001 lux@F1.2 (Color, 30 IRE) 0.0005 lux@F1.2 (B/W, 30 IRE) 0 lux (Illuminator on) |
| Inteligentní funkce | AcuPick, AI SSA, SMD, IVS (Perimeter Protection), Face Detection (Full Image), Smart Search |
| Noční režim | v nočním režimu používá kamera neviditelný IR přísvit, který neruší okolí a zobrazuje černobílý obraz, při inteligentní detekci osoby nebo vozidla kamera aktivuje viditelné bílé LED světlo a změní režim obrazu na barevný pro získání reálných informací o narušení perimetru, kameru lze samozřejmě nastavit i do běžných režimů, úplně bez přísvitu, pouze noční IR LED nebo pouze bílé LED |
| WizColor | ano |
| Smart Dual Light | ano |
| Přísvit | 50 m (IR 850 nm) 50 m (bílé světlo) |
| Typ objektivu | motorický |
| Objektiv | 2,7–12 mm |
| Úhel záběru (horizontální) | 112°–48° |
| Rozlišení | 8 Mpix |
| Počet obrazových bodů | 3840 × 2160 px |
| Rychlost snímkování | Hlavní stream: 3840 × 2160@(1–25/30 fps) Vedlejší stream: 1920 × 1080@(1–25/30 fps) Třetí stream: 1920 × 1080@(1–25/30 fps) |
| Typ komprese dat | H.265 AI, H.265, H.264 AI, H.264, MJPEG |
| WDR | 120 dB |
| Audio I/O | 1/1 |
| Integrovaný mikrofon a reproduktor | ano |
| Alarm I/O | 1 vstup: napěťový kontakt, 5 mA 3–5 VDC/1 výstup: beznapěťový kontakt, 1,000 mA 30 VDC/500 mA 50 VAC |
| SD karta | FTP; SFTP; Micro SD karta (podpora max. 512 GB); NAS |
| Ethernet | RJ-45 (10/100/1000 Base-T) |
| Napájení | 12 VDC (±30%); PoE+ (802.3at),Basic: 4.1 W (12 VDC); 5.3 W (PoE); Max.: 11.3 W (12 VDC); 13.8 W (PoE) (H.265 + WDR + warm light + siren and light active deterrence + intelligence on) |
| Materiál | kov |
| Barva | bílá |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















